Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O NÁS
Vítejte v prodejně dětského zboží nejen pro vaše miminko.

www.promiminko.eu

Jsme rodinná firma zabývající se od roku 1993 prodejem kočárků a zboží pro děti a maminky. Naše zboží nosily naše čtyři děti a nyní i vnoučata. Máme tak neustále zkušenosti s kvalitou námi nabízeného sortimentu neustále z první ruky. Rádi se s vámi o ně podělíme a můžeme Vám zaručit, že bychom Vám nenabízeli nic, co bychom nedali s klidným svědomím i našim dětem.

Některé výrobky tu proto nenajdete, protože k nim nemáme důvěru nebo neodpovídá cena kvalitě. Věříme, že Vás náš sortiment zaujme a že si u nás vyberete jako mnozí před Vámi.

Těšíme se na komunikaci s Vámi a věříme, že Vám u nás zakoupené zboží pomůže při péči o Vaše nejdražší a udělá vám i jim mnoho radosti.

Nabízíme kvalitní zboží značky Lorelli, Bayo, Caretero, Milly Mally, Coto Baby, New Baby , Nicol, BabyDreams, Camarelo, Kinderkraft, Jasmine, BabyMerc,Dada,Verdi,...

Pokud dáváte přednost osobní návštěvě v kamenné prodejně , rádi vás přivítáme v provozovně Kočárky a Baby MARKET ve Varnsdorfu, Ptáčnická 3209. Otevřeno je od 10-12 a od 14 do 17 hodin každý všední den. Na jinou dobu se můžete objednat na 412 384 749 nebo 606 952 802.

manželé Ivo a Jana Krejčí z Varnsdorfu

Vaše dotazy zasílejte na: objednavky@promiminko.eu

nebo nám napište z https://www.facebook.com/kocarkyababymarket